Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Muzealna oferta edukacyjna


FotoFotoFoto

Muzeum w Nysie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli i wychowawców do korzystania z muzealnej oferty edukacyjnej, adresowanej w szczególności do nauczycieli języka polskiego, historii, wiedzy o kulturze, plastyki i zajęć artystycznych, a także tych nauczycieli i wychowawców, dla których oferowana tematyka lekcji muzealnych stać się może ważnym elementem wzbogacającym, uzupełniającym i ilustracyjnym realizowanego programu nauczania. Proponowane lekcje obejmują wszystkie rodzaje szkół, od podstawowych do ponadgimnazjalnych, a także przedszkola.

Lekcje trwają od 30 do 90 minut, zależnie od tematu, a także możliwości czasowych nauczyciela i pozostającej pod jego opieką grupy. 

Lekcje odbywają się na ekspozycji stałej i wystawach czasowych oraz na sali wykładowej Muzeum Powiatowego w Nysie, przy ul. Biskupa Jarosława 11. Realizowane są z wykorzystaniem bogatego materiału ilustracyjnego i nowoczesnego sprzętu. Możliwa jest realizacja wybranych lekcji w formie warsztatów (plastycznych, literackich, archeologicznych).

Odpłatność za lekcję wynosi 6 zł od ucznia, w przypadku warsztatów 8 zł (opiekunowie - odpowiedzialni za utrzymanie dyscypliny w grupie - są zwolnieni z opłaty).

Udział w lekcji należy uzgodnić z kilkudniowym wyprzedzeniem, kontaktując się telefonicznie z osobą prowadzącą wybraną lekcję  - tel. 77 435 50 10 lub 77 433 20 83: 


mgr Adriana Zalewska-Wąsowicz   nr wew. 40
mgr Ewelina Kucia                           nr wew. 40
mgr Mariusz Krawczyk                   nr wew. 34  


Można również wykorzystać możliwość kontaktu za pomocą poczty elektronicznej.

Wybierz temat lekcji dla szkoły ponadpodstawowej >>
Wybierz temat lekcji dla szkoły podstawowej >>
Grafik lekcji muzealnych >>
 


Aktualności

Polecamy portal VisitOpolskie.pl
 

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 


48-300 Nysa
ul. Biskupa Jarosława 11

tel. 77 435 50 10, 77 433 20 83
e-mail: info@muzeum.nysa.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA